Božićna reklama vodeće tehnološke komunikacione kompanije priča priču o vozaču kamiona koji održava kontakt sa svojom ćerkom preko mreže Vodafone dok prelazi Italiju u svom IVECO S-VAI

Torino, 14. decembar 2022

IVECO S-WAY je centralna pozornica ovogodišnje božićne TV reklame Vodafonea, kako bi se prikazala uloga veze u zbližavanju ljudi, kroz oči vozača kamiona koji prelazi Italiju na Badnje veče.

TV reklama koja se emituje na glavnim italijanskim TV stanicama (u formatima od 15, 45 i 30 sekundi) i na digitalnim i društvenim kanalima, priča priču o vozaču kamiona koji je zbog posla primoran da se drži podalje od kuće za Božić . Njegova 18-godišnja ćerka – zahvaljujući pokrivenosti, stabilnosti i snazi mreže Vodafon – putuje širom Italije da bi pratila i komunicirala sa svojim ocem, koji nije svestan iznenađenja koje njegova ćerka želi da mu priredi. Konačno, ona uspeva da stigne do oca u luci gde je parkiran njegov kamion, i konačno se otac i ćerka sretno ponovo spajaju.

IVECO posebno brine o dobrobiti svojih vozača, čiji su udobnost i bezbednost u srcu njegove strategije. Ova božićna TV reklama priča priču koja će se osećati poznatom mnogim vozačima IVECO-a, koji su daleko od svojih porodica i voljenih na posebne dane proslave. Zbog toga je to bila prilika da IVECO bude deo oglasa i izrazi svoju zahvalnost vozačima za vitalnu ulogu koju imaju u našem društvu i inspirišući razvoj novih proizvoda i usluga IVECO-a.

Veran IVECO-ovom stalnom procesu poboljšanja usmerenog na kupca, IVECO stalno traži nove načine poboljšanja vozačkog iskustva sa funkcijama i uslugama koje poboljšavaju njihov život na putu – od podešavanja i dizajna unutrašnjosti kabine do efikasne daljinske pomoći, od napredno povezivanje do vrhunske sveobuhvatne pokrivenosti. IVECO nastoji da bude prvi proizvođač kamiona koji će učiniti život vozača lakšim, produktivnijim i bezbednijim kroz inovacije proizvoda i usluga.

IVECO S-WAY koji putuje sa vozačem širom zemlje u Vodafone TV reklami oličava IVECO-ovu posvećenost da im pruži najbolje iskustvo. IVECO S-WAY je savršen saputnik za vozača napravljen za kupca. Pokrenut 2021. godine, iIt je označio prekretnicu u industriji promenom načina na koji vozači komuniciraju sa svojim vozilima putem Amazon Aleka glasovnih komandi sa jedinstvenim glasovnim pratiocem, IVECO Driver Pal.