• Čuveni brend zastupa kompanija Coral Srbija

Vizija kompanije Coral Srbija je da bude vodeća kompanija na tržištu u oblasti marketinga i prodaje naftnih derivata u Srbiji i prvi izbor kupaca, društveno odgovorna i orijentisana ka poštovanju životne sredine. Njena strategija je da konstantno poboljšava svoje usluge kako bi zadovoljila promenjive zahteve tržišta i klijenata i kako bi se na svim poljima razlikovala od svojih konkurenata.

U svom svakodnevnom poslovanju, kao i u poslovanju svojih partnera, kompanija se rukovodi Opštim poslovnim principima, koji se uglavnom bave primenom principa održivog rasta, razvojem okvira za očuvanje zdravlja, bezbednosti i životne sredine, usaglašenosti sa zakonskim propisima, razvojem i primenom programa korporativne društvene odgovornosti, koji će na uviđavan način odgovoriti na savremene probleme u našem društvu.

Holding kompanija Coral S.A, ranije poznata pod imenom Shell Hellas, je kompanija koja posluje u Grčkoj od 1926. godine. Sa oko 780 maloprodajnih objekata koji posluju pod brendom Shell, kompanija ima tržišno učešće od preko 22% u oblasti automobilskih goriva, što je čini liderom na grčkom tržištu maloprodaje goriva.
Coral Srbija ima licencu za korišćenje brenda Shell u Srbiji. Kompanija u zemlji ima 6 maloprodajne stanice pod brendom Shell, koje nude proizvode i usluge visokog kvaliteta. Njene glavne aktivnosti podrazumevaju distribuciju i prodaju širokog asortimana naftnih derivata uključujući benzin, dizel kao i motorna ulja i maziva kroz svoju maloprodajnu mrežu.

tekst i fotografije: Zvanični sajt Coral Srbija https://www.coralenergy.rs/